Як це працює?

Команда Агрокраїни

Реєстрація компанії

Для того, аби зареєструвати свою компанію, вам необхідно перейти в меню профілю та вибрати пункт під назвою «Додати компанію», після цього, вам слід вказати основні реєстраційні дані та надати інформацію щодо вашої компанії, при потребі, ви можете доповнити чи змінити їх.

Наступним кроком, вам слід ввести свої контактні дані, або ж посилання в соціальних мережах чи групах. Крім цього, користувачу потрібно підтвердити реєстрацію та чекати на опрацювання вашої компанії модератором сервісу «Агрокраїна». Після цих кроків, ви отримаєте доступ до сервісу, де зможете додавати і шукати техніку та роботу, а також, зможете контактувати з іншими представниками чи власниками компаній задля успішного ведення вашого бізнесу.

Зареєструвати компанію

Додавання техніки

Користувачі сервісу «Агрокраїна» можуть додати свою сільськогосподарську техніку для того, щоб надати її в оренду зацікавленим клієнтам.

Для того, аби додати техніку в систему, вам необхідно в меню профілю вибрати пункт під назвою «Додати техніку». Наступним кроком, користувач повинен вказати інформацію щодо своєї техніки, зазначити терміни виконання роботи та місце, де техніка зможе виконати вказані послуги. Також необхідно вказати ціни на окремі види роботи та кількість одиниць техніки.

Після того, як техніка з'явиться в каталогах і на картах, користувачі сервісу «Агрокраїна» зможуть знайти вашу техніку та користуватися вашими послугами і пропозиціями.

Додати техніку

Додавання роботи

Користувачі сервісу «Агрокраїна» мають змогу додати свою роботу за будь-якими критеріями. Для того, аби раціонально використовувати сервіс, ви маєте змогу внести свою роботу, тоді послуги по її виконанню, вам запропонують інші користувачі, в розпорядженні яких є вільна техніка.

Щоб додати роботу, переходимо в меню профілю під назвою «Додати роботу», де вказуємо інформацію по вашій роботі. Крім основних даних, вам слід вибрати період, коли потрібно виконати роботу, а також місце виконання та її ціну.

Після додавання конкретної роботи, користувачі сервісу «Агрокраїна» зможуть знайти вашу пропозицію та узгодити процес її виконання.

Додати роботу

Пошук техніки та роботи

Сервіс «Агрокраїна» дозволяє усім користувачам знаходити відповідну роботу і техніку на ринку сільськогосподарських послуг.

Наприклад, якщо вам потрібно обмолотити поле кукурудзи, але саме в цю мить, ваша техніка працює на інших земельних масивах, тоді, Вам слід скористатися зручним пошуком, аби знайти відповідний ресурс.

«Агрокраїна» надає змогу знайти будь-яку роботу і техніку в своєму чи інших регіонах. Завдяки зручним функціям сервісу, ви зможете легко орендувати техніку або ж надавати її в оренду. Інтуїтивний пошук сервісу створений саме для того, аби ви могли за лічені хвилини вирішувати свої бізнес задачі.

Перейти до пошуку

Пошук техніки по каталогу

Сервіс «Агрокраїна» допомагає користувачам швидко знаходити техніку під будь-які роботи на полях.

Для того, аби знайти потрібну техніку та ознайомитися з каталогом в цілому, слід вибрати відповідний розділ під назвою «Техніка», де користувач побачить весь перелік доступної техніки.

За допомогою розширених налаштувань пошуку, ви зможете відібрати саме ту техніку, яка найбільше відповідає вашим вимогам та потребам. Додану техніку, ви можете побачити на карті у вигляді маркерів або ж у вигляді каталогу, де відображається основна інформація.

Знайти техніку

Пошук роботи по каталогу

Здійснити пошук роботи за допомогою сервісу «Агрокраїна» можна через окремий розділ «Роботи», де користувач зможе вибрати розширені налаштування пошуку та обрати роботу відповідно до своїх потреб.

Результати пошуку, ви можете переглянути у вигляді маркерів на карті з розміщенням запропонованої роботи або ж у вигляді каталогу, де відображається основна інформація.

Якщо, аграрій планує знайти роботу, яка знаходиться поряд з його технікою, то він використовує «Агрокраїну», як інструмент для ефективних і дієвих бізнес рішень.

Знайти роботу

Робота з Агрокартою

Агрокарта – це інструмент сервісу «Агрокраїна» в якому зібрані дані по розміщені ключових об’єктів агропромислового комплексу.

Для того, аби скористатися агрокартою, користувачу слід вибрати окремий пункт меню під назвою «Агрокарта», де можна вибрати потрібну інформацію за допомогою перемикачів на панелі задач. Інтуїтивний пошук та відмінний функціонал дозволяються знайти об’єкти на карті, які знаходяться відповідно до заданого радіусу з центром у вказаному регіоні.

Агрокарта дозволить легко орієнтуватись у пошуку, як техніки так і роботи, при цьому, отримуючи всю необхідну інформацію щодо послуг і задач, які пропонують користувачі.

Перейти до Агрокарти