Новітні технології збільшать врожайність та знизять витрати на ЗЗР

Новітні технології збільшать врожайність та знизять витрати на ЗЗР

Глобальна зміна клімату в останні роки призвели до того, що ризики вирощування сільськогосподарських культур істотно збільшилися. Взимку - постійні перепади температур. Сніговий покрив при цьому або надзвичайно малий, або зовсім відсутній. А після важкої зимівлі приходять весняні посухи і екстремально швидкий ріст атмосферної температури.

Все це призводить до того, що навіть найсучасніші способи інтенсифікації не завжди дають бажаний ефект. Саме тому, багато аграріїв постійно знаходяться в пошуку нових сучасних рішень для підвищення продуктивності. Одним з них є застосування біостимуляторів. Це простий, і, в той же час, найбільш ефективний спосіб зміни життєдіяльності рослин, з метою протистояння негативному впливу стресів на них.

Біостимулятор "Фітоспектр" - це нетоксичний регулятор росту рослин органічного походження, спрямований на активацію процесів росту і розвитку рослин.


Основу рецептури препарату становить екстракт рослини Yucca Shidigerа, що містить стероїдні сапоніни, які мають широкий спектр біологічної дії: фунгіцидної, антимікробної, противірусної активністю. Підвищують засвоюваність поживних речовин, підсилюють стійкість рослин до стресових факторів середовища. Також до його складу входить гумус морських водоростей, гумінові речовини яких діють, головним чином, на водно-фізичні властивості та мікрофлору грунту і рослини.

Польові випробування в агропромислових компаніях і фермерських господарствах України і Казахстану наочно продемонстрували, що застосування препарату «Фітоспектр» до 15-20% підвищує врожайність таких культур як яра та озима пшениця, соняшник, цукрові буряки та соя. На даний момент ведуться випробування для ячменю, вівса, жита і проса.

Також «Фітоспектр» дозволяє на 15% знизити рекомендовані норми внесення засобів захисту рослин. "Фітоспектр"- сучасний, екологічний та ефективний засіб для підвищення кількості та якості врожаю.


Коментарі

Щоб залишити коментар необхідно увійти

 
Безкоштовно
розміщуйте
свої пропозиції у
Facebook!
Агрокраїна
Facebook Group · 14 560 учасників
Приєднатися до групи
Скопіюй посилання своєї пропозиції та додай у групу!