Млинове обладнання від світового виробника незабаром і в Україні.

Млинове обладнання від світового виробника незабаром і в Україні.

Справа стосується всесвітньо відомої компанії з Туреччини – Alapala Makina. Промисловий підрозділ цієї організації наразі веде перемовини з українськими партнерами. Мова йде про постачання обладнання для будівництва млинового комплексу. Компаньйоном з української сторони виступає ПАТ "Аграрний Фонд". 

Отримавши пропозицію від масштабного турецького виробника – українська сторона погодилась на спільний проект. Фінансування здійснює турецький Ексімбанк згідно ставки EURIBOR. Зараз вона дорівнює нулю (та додатково 2,5%). Фактично, банк надає фінансову підтримку Alapala, а компанія, у свою чергу – постачає нам обладнання з розтермінуванням на 5 років. – заявляє голова правління "Аграрний фонд" Андрій Радченко.

Де саме побудують потужний млиновий комплекс – поки не відомо. Розглядають варіант столичного місця розташування. Адже саме тут найбільша концентрація хлібопекарських підприємств.

Статистика свідчить:

  • Сьогодні в Україні функціонує орієнтовно – 900 млинів.
  • 20 з них носять промисловий характер (переробляють понад 100 тонн зерна за добу).
  • Фінансування нового млинового комплексу сягає 4,5 мільйонів євро.
  • Новий, надпотужний млин зможе переробляти за добу близько 150 тонн зерна.

Очікується, що ця угода дасть позитивний приклад для інших інвесторів аграрної сфери. Адже Україна – приваблива для інвестицій держава.

Коментарі

Щоб залишити коментар необхідно увійти

 
Безкоштовно
розміщуйте
свої пропозиції у
Facebook!
Агрокраїна
Facebook Group · 14 560 учасників
Приєднатися до групи
Скопіюй посилання своєї пропозиції та додай у групу!