В Україні можуть змінитися правила оформлення договорів оренди землі

В Україні можуть змінитися правила оформлення договорів оренди землі

Міністерство юстиції України ініціює введення обов'язкової нотаріальної форми для договорів оренди земельних ділянок.

Про це повідомив заступник голови парламентського комітету з питань аграрної політики та земельних відносин Олександр Бакуменко в Facebook.

За словами Бакуменка, крім того Мін'юст пропонує при затвердження форми договорів оренди встановити можливість їх запевнення за межами нотаріального округу, а також передбачити заходи для запобігання будь-яких зловживань в цій сфері.

Він також вважає за необхідне на нормативно-правовому рівні вирішити питання перенесення з Державного земельного кадастру до Державного реєстру майнових прав відомостей про реєстрацію прав на землю, а також передбачити механізми, щоб уникнути подвійної реєстрації.

Бакуменко заявив, що аграрний комітет ВР створила робочу групу з розробки проекту закону про захист майнових прав власників і користувачів земельних ділянок, протидії незаконному поглинанню та захопленню підприємств аграрного сектора. До неї увійшли народні депутати, представники Міністерства аграрної політики та продовольства, Мін'юсту, Міністерства внутрішніх справ, Держгеокадастра і галузевих асоціацій.


Джерело: agroportal.ua

Коментарі

Щоб залишити коментар необхідно увійти