Кабмін планує провести нормативну грошову оцінку сільськогосподарських земель у 2018 році

Кабмін планує провести нормативну грошову оцінку сільськогосподарських земель у 2018 році

Кабінет міністрів має намір провести загальнонаціональну нормативну грошову оцінку земель сільськогосподарського призначення в 2018 році, говориться в проекті держбюджету на 2018 рік (законопроект № 7000). Проведення оцінки буде здійснюватися за рахунок коштів держбюджету, повідомляє портал «ДЕЛО»

При цьому пропонується збільшити фінансування за програмою "проведення земельної реформи" в 4,3 рази з 104,8 млн грн в 2017 до 452,8 млн грн в 2018 році.


З цієї суми планується направити кошти власне на проведення нормативної грошової оцінки сільгоспземель, а також на ведення та функціонування Державного земельного кадастру, підготовку до продажу сільгоспземель і переведення матеріалів Державного фонду документації із землеустрою в електронний вигляд.

Всього ж пропонується виділити фінансування Державній службі України з питань геодезії, картографії та кадастру в розмірі 1,9 млрд грн.

Нормативно-грошова оцінка земельної ділянки зазвичай вимагається нотаріусом під час нотаріального засвідчення договору купівлі-продажу, міни, дарування земельної ділянки, а також в деяких випадках при оформлені спадщини на земельну ділянку. Крім нормативно-грошової оцінки нотаріус також завжди вимагає витяг з кадастру (ДЗК).

Коментарі

Щоб залишити коментар необхідно увійти

 
Безкоштовно
розміщуйте
свої пропозиції у
Facebook!
Агрокраїна
Facebook Group · 14 560 учасників
Приєднатися до групи
Скопіюй посилання своєї пропозиції та додай у групу!