Зі святом справжніх господарів

Зі святом справжніх господарів

Сільське господарство - одна з найважливіших галузей економіки України. Від працівників сільського господарства залежить, що ми будемо їсти завтра, і як ці продукти вплинуть на наше життя.

День працівників сільського господарства відзначається в Україні згідно з Указом Президента №428 / 93 від 07.10.93 р щорічно в третю неділю листопада. Це професійне свято працівників сільського господарства, підприємств з переробки сільськогосподарської сировини, харчової промисловості, заготівельних і обслуговуючих підприємств і організацій агропромислового комплексу.

На території України перебуває 32 мільйони гектарів чорнозему, що становить третину орних земель всієї Європи. Завдяки цьому країна займає третє місце в світі з експорту кукурудзи, п'яте - за експортом пшениці. На 2015 рік агропромисловий комплекс забезпечує 14% ВВП і є провідною експортною галуззю країни.

Головними продуктами сільськогосподарського виробництва в Україні були і є цукрові буряки, картопля, молоко, м'ясо, зерно. 

У це професійне свято всі громадяни України приєднуються до привітань на адресу всіх, хто так чи інакше пов’язує свою трудову діяльність з нашою землею, збиранням, переробкою та заготовленям її плодів, здійснюючи цю важливу для всіх нас роботу! Низький Вам уклін! Повага, здоров’я і благополуччя Вам і Вашим родинам! З Днем працівників сільського господарства Вас, дорогі наші земляки! 

В 2017 році День працівників сільського господарства України припадає на 19 листопада.

Вітаємо працівників сільського господарства з професійним святом!
Команда Агрокраїни.


Коментарі

Щоб залишити коментар необхідно увійти

 
Безкоштовно
розміщуйте
свої пропозиції у
Facebook!
Агрокраїна
Facebook Group · 14 560 учасників
Приєднатися до групи
Скопіюй посилання своєї пропозиції та додай у групу!