Бізнес-зустріч УАМФ, ЖНАЕУ та Nasto-Polar Rakennuspalvelut Oy (Фінляндія)

Бізнес-зустріч УАМФ, ЖНАЕУ та Nasto-Polar Rakennuspalvelut Oy (Фінляндія)

13 березня 2018 р. відбулась бізнес-зустріч Дмитра Мічуріна, голови Української асоціації молодих фермерів, та Олега Скидана, ректора Житомирського національного агроекологічного університету, з Хейккі Весікалліо, директором Nasto-Polar Rakennuspalvelut Oy й представником Viherpihalle Suomi Oy, провідних фінських компаній, що діють у сфері ландшафтного дизайну та лісового господарства.

Метою зустрічі було обговорення можливостей трьохсторонньої співпраці організацій у ряді проектів, серед яких проект ЖНАЕУ щодо створення еколого-рекреаційного комплексу «Відродження», проект УАМФ щодо підготовки кадрів для сфери ландшафтного дизайну й лісового господарства тощо. Результатом зустрічі стало досягнення домовленостей по ряду питань порядку денного та підписання меморандумів про співпрацю між зазначеними організаціями.

Після бізнес-зустрічі спеціалісти УАМФ спільно з Хейккі Весікалліо провели співбесіду зі студентами Житомирського національного агроекологічного університету, Національного університету біоресурсів і природокористування України та Луганського національного аграрного університету. За результатами співбесіди були відібрані кращі студенти, які отримають можливість стажуватись у сферах лісового господарства та ландшафтного дизайну Фінляндії на базі Nasto-Polar Rakennuspalvelut Oy й Viherpihalle Suomi Oy у 2018-2019 рр.

Коментарі

Щоб залишити коментар необхідно увійти

 
Безкоштовно
розміщуйте
свої пропозиції у
Facebook!
Агрокраїна
Facebook Group · 14 560 учасників
Приєднатися до групи
Скопіюй посилання своєї пропозиції та додай у групу!