Надаються в оренду

Бункери

Показати списком Показати на карті Показати плиткою
Знайдено: 12 одиниць техніки , група техніки - Бункер
ФотоГрупаМаркаМодельК-стьВиконаєЦінаСтатусДоступністьРегіонКомпанія
J&M 30.8 Бункер Не вказано J&M 30.8 1 од.Перевантаження Чернігів, Чернігівська область, 14000
Завод Кобзаренка ПБН-20(30,40) Бункер Не вказано ЗАВОД КОБЗАРЕНКА ПБН-20(30,40) 2 од.Перевантаження Вінниця, Вінницька область, 21000
E-Z Trail 850 Бункер Не вказано E-Z TRAIL 850 2 од.Перевантаження Шепетівка, Хмельницька область
Kinze-850 Бункер Не вказано KINZE-850 3 од.Перевантаження Немирів, Вінницька область
Завод Кобзаренка - БНП-12 "КОВЧЕГ" Бункер Завод Кобзаренка БНП-12 "КОВЧЕГ" 1 од.2 роботи вулиця Кабаровецька, Млинівці, Тернопільська область, 47242
ПОЖМАШИНА - БНП-40 Бункер ПОЖМАШИНА БНП-40 3 од.Перевантаження Решетилівка, Полтавська область

Оренда та послуги бункерів. Бункери напрокат.

З допомогою сучасні технологій будь-який процес пришвидшується, оптимізується, стає ефективнішим. Вже сьогодні на сайті Агрокраїна є можливість орендувати бункери-перевантажувальні, які створені якраз для оптимізації процесу збору врожаю. Як правило, цю техніку використовують для зменшення кількості комбайнів під час жнив.

Немало підприємств АПК України мають досить поширену проблему - застарілий парк техніки. При цьому нові машини – занадто дорогі в умовах сучасної економічної ситуації. Тому, орендувати бункер, який призначений для перевезення розсипчастих речовин (зерно, мінеральні добрива) та їх подальшого перевантаження в інші транспортні засоби чи сховища — вигідне вкладення для аграріїв, адже швидко дозволяє досягти результату, скоротити витрати, оптимізувати кількість техніки на полі. Цей процес вимагає швидкості та якості, тому взяти в оренду бункер-перевантажувач буде хорошим рішенням для реалізації поставленого завдання. Бо майже 15 % робочого часу комбайн перебуває у режимі очікування вантажівки та вивантаження зібраного урожаю.А також, якщо взяти бункер напрокат можна легко транспортувати і завантажувати мінеральні добрива чи посівний матеріал в сівалки, а також їх перевантажувати в інші транспортні засоби.

Організація роботи транспортних агрегатів у період жнив є серйозною логістичною та технологічною проблемами(невідповідність транспорту, який застосовують для завантаження зерна, за вантажопідйомністю та місткістю кузова). Для того, щоб повністю розвантажити наповнений контейнер комбайна, необхідно одночасно подати кілька вантажних автомобілів. А в результаті такої організації роботи після завершення робочої зміни з’ясовується, що високопродуктивний комбайн, працюючи без поломок, має низькі показники намолочування. Сюди також можна віднести невідповідний рівень адаптації автомобілів та наявних причепів до руху полем(переущільнення ґрунту).

Тому для вирішення проблеми простою збиральної техніки можна додатково взяти в оренду спеціальні бункери. Правда, рівень їх використання поки що невеликий, відповідно і економічний ефект також незначний.

Власник техніки, який хоче здати в оренду бункер, повинен перевіряти його та вчасно обслуговувати гідравлічне обладнання та редуктор для уникнення поломок у полі. Також повністю справне має бути світлотехнічне обладнання(габаритні вогні, сигнал зупинки, покажчики поворотів, освітлення номерного знака та світловідбивачі), що надзвичайно важливі при роботі у темну пору доби.

Щоб надавати послуги бункером-накопичувачем потрібно правильно організувати технологічний процес роботи для перевантажування зерна. Слід брати до уваги: об’єм кузова перевантажувального бункера накопичувача має бути рівнозначним кратному числу об’ємів бункера комбайна. Вивантаження з комбайна проводиться на ходу. Повністю заповнений збіжжям причіп-перевантажувач транспортується трактором на край поля, де його переміщують у великовантажний зерновоз, який і транспортує урожай до місця первинної обробки. У разі близького розташування поля причіп-перевантажувач може транспортувати зерно у господарство на тік і без розвантаження у вантажівку.

Сьогодні можна взяти в оренду причіп-перевантажувач обладнаний вагами та системою GPS контролю, що дає змогу контролювати кількість завантаженого у бункер прямо на полі та відвантажувати на елеваторі без додаткового зважування на стаціонарних вагах на складі.

Які переваги має оренда перевантажувального бункера-накопичувача?

  • зниження втрат урожаю;
  • швидке перевантаження збіжжя в автомашину або транспортування до місця зберігання;
  • здатен вмістити одночасно зерно від кількох комбайнів;
  • працює в парі з трактором;
  • якщо буде працювати в тандемі з парою комбайнів, здатний ідеально замінити 1 комбайн;
  • бункер можна використовувати для завантаження зерна і міндобрив у сівалки;
  • максимально ефективне використання наявної техніки;
  • зменшення витрат для оновлення парку техніки.