Надаються в оренду

Напівпричіпи трали

Показати списком Показати на карті Показати плиткою
Знайдено: 48 одиниць техніки , група техніки - Напівпричіп трал
ФотоГрупаМаркаМодельК-стьВиконаєЦінаСтатусДоступністьРегіонКомпанія
Famonville STBZ Напівпричіп трал Не вказано FAMONVILLE STBZ 3 од.Транспортування Пирятин, Полтавська область
Трал-платформа Напівпричіп трал Не вказано ТРАЛ-ПЛАТФОРМА 1 од.Транспортування Павлоград, Дніпропетровська область, 51400
ВЕСТТ - 975310 Напівпричіп трал ВЕСТТ 975310 3 од.Транспортування Хмельницький, Хмельницька область
ЕХО - 9998 Напівпричіп трал ЕХО 9998 1 од.Транспортування Стадниця, Київська область
TAD - Classic 24-2 Напівпричіп трал TAD Classic 24-2 10 од.Транспортування Одеська область
TAD - Classic 24-2 Напівпричіп трал TAD Classic 24-2 10 од.Транспортування Київ
TAD - Classic 24-2 Напівпричіп трал TAD Classic 24-2 10 од.Транспортування Вінницька область
TAD - Classic 24-2 Напівпричіп трал TAD Classic 24-2 10 од.Транспортування Вінницька область

Оренда та послуги напівпричепів тралів. Напівпричіпи трали напрокат.

Напівпричіп трал у формі низькорамної платформи використовується у зчепленні з вантажівкою. Зазвичай, експлуатується на автомобільних дорогах загального користування. Напівпричепи, низько-рамні платформи, підходять для транспортування габаритної сільськогосподарської техніки, допоміжних механізмів, контейнерів, важкої будівельної техніки.

При потребі орендувати платформу-напівпричіп — вельми оптимальний та раціональний варіант. Через меншу вагу через відсутність надбудов, отже, і коштує дешевше. Оренда платформ-напівпричепів, доступна по всій території України.

Чимало оголошень про прокат платформи - напівпричепа  можна знайти на сайті https://agrocountry.com. Тут ви знайдете інформацію про доступні платформи - трали в Україні. Зручний інтерфейс Агрокарти дозволяє швидко знайти потрібну спецтехніку. Скориставшись інтерактивним фільтром, ви можете відсортувати їх за моделлю, ціною оренди, вантажопідйомністю. Щоб уточнити деталі перевезення великогабаритних вантажів зв'яжіться з власником спецтехніки.

При виборі платформи-напівпричепа потрібно звернути увагу на наступні деталі:

  • потужність тягача чи вантажівки, який буде її транспортувати
  • запланована вага та обсяг вантажів
  • відстань перевезення
  • структура вантажу(додаткова система стабілізації)

Бувають кілька типів тралів, які призначені лише для певного виду перевезень. Наприклад, послуги трала з низькою підвіскою, як правило замовляють для перевезення тракторів, комбайнів, сівалок, автомобілів, бульдозерів, та іншого габаритного транспорту. Напівпричіп низькорамний - вантажний транспорт, платформа з низьким розташуванням рами.

Для перевезення вантажу на тралі, його зафіксовують спеціальними засобами - лебідками, розширювачами, гачками, тросами. Бувають ситуації, що вантаж більший за габарити трала -платформи. За навантаження, кріплення та перевіз спецтехніки тралом відповідають спеціалісти з техніки безпеки дорожнього руху.

Погано закріплений вантаж на тралі представляє велику загрозу для оточуючих автомобілістів, велосипедистів та пішоходів в момент транспортування. Немає більше іншої спецтехніки, яка могла б перевозити подібний нестандартний вантаж. Таким чином, послуга - оренда трала в Україні, користується неабияким попитом.

В переважній більшості випадків для транспортування великої будівельної техніки застосовують  напівпричепи-трали, як зниженої, так і стандартної вантажної висоти. Говорячи про прокат трала великої вантажопідйомності,  потрібно будуть ти потужніші сідельні тягачі. Тому, при необхідності орендувати трал напівпричіп , потрібно замислитися і про прокат відповідного сідельного тягача, здатного без проблем буксирувати вантаж.

Сама оренда трала, поєднує в собі чимало додаткових послуг(навантаження, вивантаження, переміщення та оформленню різних спецдозволів).  Ціна на послуги тралом буде залежати від розміру та ваги вантажу, що буде перевозитися, складності вантажно-розвантажувальних робіт, а також від відстані перевезення.