Надаються в оренду

Плуги

Показати списком Показати на карті Показати плиткою
Знайдено: 49 одиниць техніки , група техніки - Плуг
ФотоГрупаМаркаМодельК-стьВиконаєЦінаСтатусДоступністьРегіонКомпанія
Kverneland - RN 100 Плуг Kverneland RN 100 2 од.Оранка Черкаси, Черкаська область, 18000
lemken Плуг Не вказано LEMKEN 1 од.Оранка Рівне, Рівненська область
Lemken - VariDiamant 11 Плуг Не вказано LEMKEN - VARIDIAMANT 11 1 од.2 роботи Т0309, Волинська область
ЛАВА - ПНП 8-40 Плуг ЛАВА ПНП 8-40 1 од.Оранка Конотоп, Сумська область, 41600
John Deere - 3810 Плуг John Deere 3810 2 од.Оранка вулиця Харківська, 6-2, Суми, Сумська область
Велес-Агро - ПОН-3-35+1 Плуг Велес-Агро ПОН-3-35+1 20 од.2 роботи Антоніни, Хмельницька область
Оптикон - Мастер А5 Плуг Оптикон Мастер А5 20 од.2 роботи Антоніни, Хмельницька область
Gregoire-Besson - SPB9 (8) Плуг Gregoire-Besson SPB9 (8) 1 од.2 роботи вулиця Кабаровецька, Млинівці, Тернопільська область, 47242
Lemken - EuroDiamant 10 Плуг Lemken EuroDiamant 10 1 од.2 роботи Басівка, Львівська область

Оренда та послуги плугів. Плуги напрокат

Оранка— обов’язковий процес у землеробстві, який поліпшує структуру ґрунту, його водний та повітряний режим, є засобом боротьби з бур’янами та шкідниками, створює сприятливі умови для росту й розвитку с/г рослин. Тому виконувати цю операцію слід на високому агротехнічному рівні і в оптимальні для кожної природно-кліматичної зони терміни. Власники техніки можуть здати в оренду плуги для глибокої оранки. Це один з радикальних заходів у боротьбі з пухирчастою сажкою, фузаріозом, нігроспорозом кукурудзи і хворобами хлібних злаків - бурою іржею, борошнистою росою, кореневими гнилями тощо.

Якість обробітку і зменшення витрат палива залежить від правильного комплектування, ступеня підготовки поля до оранки та установки відповідного агрегату, а також – від правильної і раціональної організації робочої сили.

Вчасний обробіток надзвичайно позитивно впливає на накопичення вологи і сприятливих речовин для розвитку рослин у ґрунті, а також – на розвиток їх кореневої системи. Вирівнювання борозни дозволяє зберегти вологу у осінньо-літній період, отримати її в підвищених кількостях взимку, почати боротьбу з бур’янами за допомогою культивації восени. Усі ці заходи дозволяють без проблем приступити до ранньої посівної кампанії без перед посівних обробок і з максимально можливою швидкістю. 

Під час активних польвих робіт послуги та оренда плуга потрібні усім без винятку аграріям. Особливо важливо чергувати напрямок оранки. Одного року ділянку виорють уздовж, а наступного — упоперек, у крайньому разі по діагоналі. Коли орють уздовж, усі наступні грунтообробні процеси (сівба, культивація тощо) роблять упоперек оранки, і навпаки. У системі традиційного землеробства глибока оранка застосовується під технічні та інші культури і в сівозміні повторюється через три—п’ять років. Глибина такої оранки 30—35 см залежно від стану грунту, культур-попередників тощо.

Щоб надавати послуги плугом, потрібно дотримуватися таких агротехнічних вимог:

 • Оранка проводиться на глибину, яка суто індивідуальна у кожному випадку, проте дозволяє відхилення до 5%;
 • Практично для всіх видів оранки, можна взяти в оренду плуги, обладнані передплужниками;
 • Під час оранки повинний відбуваєтися повний оборот шарів ґрунту;
 • Борозни мають бути прямими і рівними;
 • Поверхня виораного поля мусить бути без глибоких борозн і високих навалів;
 • Схили виорюють впоперек (по-горизонталі).

Плуги класифікують:

 • За типом відвальної форми: циліндричний, напівгвинтовий і гвинтовим відвал:
 • За типом робочих органів: лемішні і дискові;
 • За способом агрегатування: навісні, напівнавісні та причіпні;
 • За кількістю корпусів: одно-, двох-,трьох та багатокорпусні ;
 • За призначенням: загального призначення (основна обробка) та спеціальні.

За призначенням рала агрегати можна поділити на спеціальні і загальні. Останні використовують для оранки ґрунтів, глибиною до 35 сантиметрів, а послуги спеціальними плугами можна надавати для обробки територій під лісові насадження, садові культури і виноградники на загальну глибину до 60 сантиметрів включно.

Також при потребі у розділі Техніка на сайті Агрокраїни можна орендувати комбіновані напівнавісні плуги, маса яких при переході в положення для транспортування повністю сприймається ходовою частиною трактора. Залежно від того, чи треба зорати землю чи провести оборювання необхідно взяти в оренду плуг, який повністю підходить за параметрами.

Чи розглянути для прикладу причіпні плуги напрокат, обладнані колесами, які використовуються при переїздах і під час роботи.

Орендувати начіпні плуги може бути вигідніше, тому, що вони набагато легші за причіпні та простіші за конструкцією, тому їх легше транспортувати.  Та й продуктивність начіпних агрегатів вища, ніж причіпних.