Надаються в оренду

Розкидачі мінеральних добрив

Показати списком Показати на карті Показати плиткою
Знайдено: 7 одиниць техніки , група техніки - Розкидач мінеральних добрив
ФотоГрупаМаркаМодельК-стьВиконаєЦінаСтатусДоступністьРегіонКомпанія
МВУ-8 Розкидач мінеральних добрив Не вказано МВУ-8 2 од.Внесення міндобрив Вінниця, Вінницька область, 21000
Amazone - ZGB 7001 Розкидач мінеральних добрив Не вказано AMAZONE - ZGB 7001 2 од.Внесення міндобрив Уїздці, Рівненська область, 35711
РМД-3000 Урожай Розкидач мінеральних добрив Не вказано РМД-3000 УРОЖАЙ 3 од.Внесення міндобрив Бровари, Київська обл.

Оренда та послуги розкидачів мінеральних добрив. Розкидачі мінеральних добрив напрокат.

Без внесення мінеральних добрив, в Україні сьогодні не обходиться жодне аграрне підприємство. Звісно, можна спробувати скоротити витрати на тверді добрива, та використати ґрунтові поживні речовини під час сівби чи обробки ланки. Проте, без поверхневого розкидання мінеральних добрив чекати на високу врожайність - не варто. Бракує агротехніки? Скористайтесь нашим сервісом та візьміть в оренду розкидач мінеральних добрив.

Де і коли використовують машини для внесення добрив?

Найчастіше, розкидач міндобрив використовують для підживлення зернових культур азотними добривами. Для такої діяльності підходять машини вітчизняного та іноземного виробництва. Відрізняються вони за декількома критеріями:

  • Бункер розкидача добрив може мати вантажну спроможність від 500 до 6 000 кілограмів.
  • Різняться агрегати також за шириною захвату. Класифікують вузькі, від 12 метрів, та дещо ширші - до 42 метрів.

Існують машини для внесення мінеральних добрив, що мають ширину захвату поля понад 50 метрів. Працюючи з такою технікою, важливо розуміти, що ефективність роботи залежатиме не лише від потужного обладнання, а й від деяких факторів:

  • Погодних умов.
  • Рельєфу поля.
  • Швидкості руху.
  • Розміру перекриття суміжних ліній посіву.

Розкидач міндобрив також варто обирати виходячи з типу та якості добрива.

Пропозиції на порталі Агрокраїна.

Сьогодні, на сайті нашого інтернет-сервісу можна взяти в оренду розкидач добрив вітчизняного та закордонного виробництва. Якість роботи сучасних моделей значно вища, а ніж радянських аналогів. При цьому, їхня ціна теж відрізняється досить суттєво. Якщо ви не маєте змоги придбати власний розкидач міндобрив, оберіть із запропонованих нашими партнерами - в оренду.

До того ж, ви маєте змогу скористатися агрегатами, з додатковими системами для підвищення ефективності використання добрив. Під час вибору, зверніть увагу на деякі особливості установки:

  1. регулювання ширини захвата можливе в ручному або дистанційному режимі,
  2. агрегати різняться здатністю працювати із заданою нормою внесення добрив на краю поля,
  3. за необхідністю, у деяких моделей можна керувати окремими дисками,
  4. моделі різняться електронними системами, що контролюють, регулюють та змінюють норми внесення мінеральних добрив.

Варто зазначити, що навісні розкидачі мінеральних добрив наносять менше шкоди ґрунту та рослинам. Кріпляться вони також на легкі міні-трактори.

Додаткові відомості про РМД.

Зверніть увагу, що розкидач мінеральних добрив може бути універсальним приладом. Його основне завдання - розкидання кристалічних та гранульованих добрив. Проте, фермери часто використовують їх в комунально-побутових питаннях (для розкидання піску, тощо).

Аграрії, які цікавляться новинками сільськогосподарської техніки, знайдуть на нашому сайті останні моделі РМД. Сучасні агрегати мають досить велику вантажоспроможність. Вони здатні досягнути виробничої позначки 140 тисяч тонн за годину, обробляють багатоконтурні ділянки та охоплюють площу до 12 метрів.

Серед машин для внесення мінеральних добрив, на порталі представлені агрегати, які можна модифікувати за допомогою додаткових бортів. Після чого, с/г машина зможе перевозити подрібнену рослинність.

Кількість партнерів Агрокраїни  постійно зростає, тому асортимент техніки динамічно змінюється.

Щоб здати або взяти в оренду сільгосптехніку, вам варто бути зареєстрованим на нашому сайті. Виникли труднощі з реєстрацією чи пошуком? Зв'яжіться з нами - ми обов'язково допоможемо.