Надаються в оренду

Вантажівки тягачі

Показати списком Показати на карті Показати плиткою
Знайдено: 53 одиниці техніки , група техніки - Вантажівка тягач
ФотоГрупаМаркаМодельК-стьВиконаєЦінаСтатусДоступністьРегіонКомпанія
DAF - XF 105.460 Вантажівка тягач DAF XF 105.460 7 од.Транспортування на вимогу, Львівська область
МАЗ - 534004 Вантажівка тягач МАЗ 534004 16 од.Транспортування М14, Одеса, Одеська область
MAN - TGA 18.440 Вантажівка тягач MAN TGA 18.440 10 од.Транспортування вулиця Гонча, 30, Чернігів, Чернігівська область
MAN - ME 18.220 Вантажівка тягач MAN ME 18.220 3 од.Транспортування Хмельницький, Хмельницька область
MAN - TGA 18.440 Вантажівка тягач MAN TGA 18.440 2 од.Транспортування Хмельницький, Хмельницька область
Renault - Premium 420 Вантажівка тягач Renault Premium 420 1 од.Транспортування Хмельницький, Хмельницька область
МАЗ - 5516 Вантажівка тягач МАЗ 5516 1 од.Транспортування Прилуки, Чернігівська область
КАМАЗ - 65116-020 Вантажівка тягач КАМАЗ 65116-020 1 од.Транспортування Прилуки, Чернігівська область
КАМАЗ - 65116-020 Вантажівка тягач КАМАЗ 65116-020 1 од.Транспортування Прилуки, Чернігівська область
КАМАЗ - 65116-62 Вантажівка тягач КАМАЗ 65116-62 1 од.Транспортування Прилуки, Чернігівська область
КАМАЗ - 65116-62 Вантажівка тягач КАМАЗ 65116-62 1 од.Транспортування Прилуки, Чернігівська область
DAF - CF 85.410 Вантажівка тягач DAF CF 85.410 1 од.Транспортування Прилуки, Чернігівська область
DAF - XF 105.460 Вантажівка тягач DAF XF 105.460 1 од.Транспортування Прилуки, Чернігівська область
Renault - Premium 450 Вантажівка тягач Renault Premium 450 1 од.Транспортування Красилів, Хмельницька область
MAN - TGA 18.440 4X2 Вантажівка тягач MAN TGA 18.440 4X2 6 од.Транспортування вулиця Стрийське шосе, 1, Львівська область, 81600

Оренда та послуги вантажівок тягачів. Вантажівки тягачі напрокат

Вантажівка тягач - це популярна транспортна техніка, який працює разом із напівпричепами, що приєднується до машини за допомогою спеціального механізму, сідельно-зчіпного пристрою та призначена для експлуатації на дорогах загального користування (з обмеженням по осьовому навантаженні). Подібна автомобільна спецтехніка використовується для транспортування вантажів при різних кліматичних та дорожніх умовах.  Сучасні сідельні тягачі обладнують виключно дизельними і турбодизельними двигунами.  

Кожен підприємець, якому коли-небудь доводилося брати в оренду якусь річ або техніку добре розуміє, наскільки це дозволяє економити грошові кошти, при цьому, отримуючи при цьому величезну користь і дохід.

Стрімке зростання конкуренції та змушує підприємства шукати нові шляхи для розширення арсеналу своїх послуг. Компанії та приватні підприємці,  які мають в наявності спеціальні транспортні засоби, можуть надавати послуги по перевезенню вантажу, як фермеру, так і великому агрохолдингу.

Будь-яке автотранспортне підприємство, що займається перевезеннями, прагне найбільш раціонально використовувати свої ресурси. Ефективні вантажні перевезення тягачем складаються з правильно організованого процесу завантаження, розвантаження та технічно-експлуатаційних показників рухомого складу. Для ефективного функціонування автотранспортного підприємства необхідна висока конкурентоспроможність. Цей показник визначається рівнем якості та собівартості послуг.

Собівартість перевезень вантажівкою можна знизити за рахунок економії палива, запасних частин, шин, а та  ефективною логістикою. Якість транспортування передбачає виконання доставки точно у встановлені терміни при гарантії збереження цілісності перевезеного вантажу.

Звичайно ж, якщо мова йде про велике підприємство, то немає сенсу орендувати вантажівку на короткий проміжок часу, краще скористатися більш вигідним варіантом, оформивши договір  оренди вантажних автомобілів на тривалий період. Оренда вантажних автомобілів дуже зручна по забезпеченні безвідмовної діяльності підприємства.Тому, що оренда вантажівок тягачів, дозволяє отримати в експлуатацію транспортні засоби, при цьому мінімізувати всі витрати, особливо, в порівнянні з купівлею та ремонтом подібної техніки. Прокат сідельного тягача, дозволяє не вилучати із загального обороту фінансові кошти і при цьому, отримати необхідну спецтехніку.

Оренда автомобілів для перевезення вантажів, дозволить не тільки якісно виконати завдання, але і істотно заощадити кошти. Замовити послуги тягача - це чудове рішення, якщо потрібно отримати якісну техніку для перевезення та доставки вантажу будь-якої складності.

Головне, коли необхідна оренда вантажного автомобіля, тут на першому місці має бути ефективність, надійність,  експлуатаційна готовність та безпека.

Як великі компанії, так і індивідуальні підприємці постійно потребують доставки різних вантажів. Однак, часто вантажний транспорт потрібно тільки для виконання одного перевезення, або він задіяний на довший час для виконання серії завдань. У такій ситуації купувати дорогий вантажний автомобіль не завжди доцільно, набагато простіше і дешевше взяти його в оренду.   

Для надання послуг вантажівкою тягачем на порталі Агрокраїна створена зручна форма, яка дозволяє мінімізувати час для створення оголошень, при цьому дає можливість надати потенційним клієнтам максимально повну інформацію.

Як здати вантажівку тягач в оренду?

 • зареєструватися на сайті  Агрокраїна;
 • розмістити оголошення у розділі Техніка в оренду;
 • вказати умови перевезення та ціну за 1 км;
 • отримати перше замовлення.

Щоб орендувати сідловий тягач, необхідно використовуючи фільтри підібрати оголошення про прокат сідлових тягачів, яких максимально відповідають заданим критеріям.

Які переваги мають сідлові тягачі перед звичайними вантажівками:

 • велика об’єм (в порівнянні зі звичайними вантажівками);
 • сідельний тягач може переміщувати довгомірні вантажі;
 • високе відношення середньої вантажопідйомності до власної ваги;
 • високий коефіцієнт корисної дії;
 • низька вартість об’ємних перевезень;
 • маневреність на відміну від вантажівки з причепом;
 • легка заміна напівпричепів;
 • різні модифікації напівпричепів.

Так як більшість вантажних автомобільних перевезень на території України здійснюють сідлові тягачі(вантажівки), то і попит на них залишається стабільним. Саме тому для людей, які займаються вантажоперевезеннями є необхідним зручний інтернет-сервіс Агрокраїна.