Надаються в оренду

Зерновози

Показати списком Показати на карті Показати плиткою
Знайдено: 99 одиниць техніки , група техніки - Зерновоз
ФотоГрупаМаркаМодельК-стьВиконаєЦінаСтатусДоступністьРегіонКомпанія
DAF XF 430 Зерновоз Не вказано DAF XF 430 5 од.Транспортування Золотоноша, Черкаська область, 19700
MAN tgs 18400 Зерновоз Не вказано MAN TGS 18400 1 од.Транспортування Мізяківські Хутори, Вінницька область, 23213
man - tgx 26440 Зерновоз Не вказано MAN - TGX 26440 2 од.Транспортування Мізяківські Хутори, Вінницька область, 23213
DAF XF 430 Зерновоз Не вказано DAF XF 430 3 од.Транспортування Острог, Рівненська область, 35800
КАМАЗ - 65115 (Зер) Зерновоз КАМАЗ 65115 (Зер) 4 од.Транспортування Тернопільська область
DAF CF410 Зерновоз Не вказано DAF CF410 50 од.Транспортування вулиця Степана Бандери, 32, Рівне, Рівненська область, 33000
MAN - 26.414 (З) Зерновоз MAN 26.414 (З) 13 од.Транспортування Р37, Дмитрівка, Запорізька область, 71153
MAN - 26.414 (З) Зерновоз MAN 26.414 (З) 3 од.Транспортування Дубно, Рівненська область, 35603
КАМАЗ - 65115 (Зер) Зерновоз КАМАЗ 65115 (Зер) 4 од.Транспортування Т1501, Херсонська область
КАМАЗ - 65115 (Зер) Зерновоз КАМАЗ 65115 (Зер) 1 од.Транспортування вулиця 20-річчя Перемоги, 17, Суми, Сумська область
КАМАЗ - 65115 (Зер) Зерновоз КАМАЗ 65115 (Зер) 12 од.Транспортування Миколаївське шосе, Херсон, Херсонська область
КАМАЗ - 65115 (Зер) Зерновоз КАМАЗ 65115 (Зер) 1 од.Транспортування Новий Буг, Миколаївська область

Оренда та послуги зерновозів. Зерновози напрокат

На сайті Агрокраїна у розділі Техніка є можливість надавати послуги зерновозом — це спеціальний вантажний автомобіль для транспортування сільськогосподарської продукції, зерна з поля (пшениця, овес, ячмінь, кукурудза, горох, гречка, насіння соняшнику), фосфатів, солоду, гранульованих кормів і деяких видів сипких вантажів, а також комбікормів, кормових вантажів. Фактично цей транспортний засіб призначений перевезення вантажів без тари.

Багато логістичних підприємств у розпал жнив, щоб зменшити втрати та зберегти якість зерна під час транспортування, обладнують кузови автомобілів  ущільнювачами, брезентом або іншими матеріалами, які захищають зерно від атмосферних опадів і знесення повітрям. Кузов зерновоза — це ємність у вигляді цистерни чи бункера та може комплектуватися  тентом із механічним намотувальним пристроєм. Щоб здати в оренду зерновоз варто наростити борти до висоти, яка забезпечує максимальне використання вантажопідйомності машин, але і не перевищує встановлених норм. За сприятливих погодних умов перевезення може відбуватися у відкритих кузовах автотранспортного засобу. В інших випадках вантаж накривають поліетиленовою плівкою чи спеціальним тентом.

Орендувати зерновоз можна із заднім і бічним розвантаженням. Кузов самоскидного зерновоза складається зі спеціальних профільованих листів, які виготовлені зі сталі підвищеної міцності або з алюмінієвого сплаву. Залежно від виду розвантаження, зерновози можуть бути оснащені гідроциліндрами різного типу.

Найголовніше, що можна взяти в оренду зерновози, які мають можливість самостійного вивантаження, що дає змогу виконувати різні завдання оперативно, з мінімальними витратами для замовника.

Способів розвантаження зерновозів є два — бічний та із задньої частини кузова.  Більшість шасі кузовів мають дві осі. Орендувати зерновози можна навіть з трьома чи навіть чотирма осями.

Кузови зерновозів бувають трьох видів:

  • стаціонарний
  • причіп
  • напівпричіп.

Проте найбільшою популярністю  користуються тягачі із самоскидними напівпричепами великої вантажопідйомності й місткості — так звані єврозерновози. Великим агрохолдингам вигідно орендувати єврозерновоз, особливість конструкції якого дає змогу піднімати кузов за допомогою гідравлічного пристрою до кута в 60 градусів, що істотно полегшує вивантаження будь-яких вантажів.

Ефективне транспортування зерна як у межах господарства, так і магістральними автомобільними дорогами можна здійснювати як власними транспортними засобами підприємств, так і орендувати єврозерновози в державних та приватних спеціалізованих транспортних компаніях. Тому для організація значного перевезення зерна в Україні варто орендувати зерновий автопотяг. Це, безумовно, найпрактичніший і найекономніший вид транспорту для перевезення зерна.

У поєднанні з напівпричепами автопотяги забезпечують під час перевезення зернових більшу кількість вантажу та швидше вивантаження (розвантаження зерновоза відбувається шляхом перекидання кузова). 

Автопотяг - зерновоз складається з автомобіля самоскида і самоскидного причепа, має колісну формулу 6х4, посилене шасі, обладнаний потужним двигуном.

При хорошому урожаї великим господарствам необхідно взяти в оренду зерновий автопотяг. Один такий автомобіль може перевозити від 75 до 87 т вантажу — у півтора разу більше, ніж перевозить залізничний зерновагон. Якщо перевозити зерно на відстань до 300–400 км, собівартість його транспортування не перевищуватиме тариф залізниці

При потребі можна орендувати бортові зерновозиЦе вантажні автомобілі з кузовом заввишки до 3 м, місткістю до 20 т і відкритим верхом, які часто використовуються для перевезення зерна. Він не дуже зручний, бо не дає змогу швидко розвантажитися (перекиданням) без залучення додаткових засобів.

Варто орендувати самоскид-зерновоз із бічним розвантаженням та причіп, оскільки це є раціональним рішенням під час транспортування різноманітних вантажів, оскільки він має безліч переваг перед стандартним самоскидом. Одна з них — набагато більша вантажопідйомність та місткість.    

А для перевезення зерна в умовах бездоріжжя часто пропонують послуги самоскида-зерновоза зі збільшеним об’ємом кузова.